• Godziny otwarcia

  GODZINY OTWARCIAX

  PONIEDZIAŁEK08:00 - 22:00

  WTOREK08:00 - 22:00

  ŚRODA08:00 - 22:00

  CZWARTEK08:00 - 22:00

  PIĄTEK08:00 - 22:00

  SOBOTA09:00 - 18:00

  NIEDZIELA09:00 - 14:00

 • +48 608 890 350
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRES42-622 Orzech, ul. Bytomska 27e

  WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać.

  Dziękujemy za wiadomość. Odezwiemy się wkrótce.

  Wystąpił problem z wysłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Uzupełnij wszystkie pola

STREFA FUNKCJONALNA

Trening funkcjonalny jest nowoczesnym podejściem do treningu, wywodzącym się z technik rehabilitacji. Jest on idealnym treningiem dla osób rozpoczynających przygodę ze sportem jak i dla bardziej doświadczonych sportowców. Efekty treningu nie przekładają się tylko na atrakcyjny wygląd naszego ciała, ale również możemy je odczuć w naszym codziennym funkcjonowaniu: wzmożona ilość energii, brak zadyszki (wchodzenie po schodach na ostatnie piętro, podbiegnięcie do autobusu), zmniejszenie bólu kręgosłupa, stawów, korygowanie wad postawy, profilaktyka chorób naczyniowo- sercowych, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej.

Strefa funkcjonalna została bogato wysposażona w: TRX suspension training, TRX RIP trainer, piłki lekarskie, piłki funkcjonalne typu DYNAMAX, Kettlebells, reaktor do piłek lekarskich, hantle, worki bułgarskie, magic bars (specjalne sztangi dla kobiet i mężczyzn), BOSU PRO, battle ropes (liny funkcjonalne), maty funkcjonalne..

STREFA WOLNYCH CIĘŻARÓW

Strefę wolnych ciężąrów to idealne miejsce jeśli chcesz wyrzeźbić swoje mięśnie i nabrać siły. Dysponujemy zestawem obciążeń przeznaczonym do wszechstronnego treningu siłowego oraz kulturystycznego. Tworzy ją prawie 1000 kg obciążenia podzielonego na hantle, sztangi proste, sztangi łamane. Nie zabraknie również ławeczek prostych, skośnych i wielofunkcyjnych, w połączeniu z specjalnymi stojakami daje to możliwość wykonania treningu siłowego zarówno dolnych jak i górnych partii ciała.

STREFA CARDIO

Trening tlenowy jest najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzająych się, pracujących nad swoja wydolnością, bądź chcących zredukować poziom tłuszczu w swoim ciele. Dzięki możliwości induwidualnego doboru intensywności treningu, jest on polecany dla wszystkich osób bez względu na wiek, płeć i poziom sportowy. Tylko stosunkowo długi i umiarkowany wysiłek tlenowy jest w stanie zagwarantować nam spalanie tkanki tłuszczowej, a jego połączenie z naszymi pozostałymi strefami treningowymi tworzy idealny trening dla zdrowia i atrakcyjnej sylwetki. Dbając o komfort i bezpieczeństwo użytkowania, strefę cardio wyposażyliśmy w maszyny renomowanej amerykańskiej firmy PRECOR.

Znajdziemy w niej:

 • bieżnie
 • rowery pionowe
 • rowery poziome
 • maszyny AMT
COPYRIGHT ©SQUASHANDMORE 2021